საერთაშორისო კონფერენცია აკადემიაში
2021 წლის 24 ნოემბერს ეროვნული თავდაცვის აკადემიაში გაიმართება საერთაშორისო სამეცნიერო - პრაქტიკული კონფერენცია სექციური პრინციპით. პირველი სექცია -,,კონფლიქტების ანალიზი: პოლიტიკურ - ფსიქოლოგიური და სოციალურ-ეკონომიკური ასპექტები'', მეორე სექცია - ,,ახალი ტექნოლოგიების როლი და მნიშვნელობა შეიარაღებულ კონფლიქტებში''.
კონფერენციაში მონაწილეობის მსურველებმა ნაშრომი უნდა წარმოადგინონ ნაშრომის შესრულების სტანდარტის მიხედვით, მიმდინარე წლის 8 ნოემბრამდე აკადემიის ოფიციალურ ელექტრონულ მისამართზე: [email protected]

The International Scientific Conference
On November 24, 2021, the National Defense Academy will host the international scientific-practical conference on a sectional basis. The first section - "Conflict Analysis: Political - Psychological and Socio-Economic Aspects", the second section - "The Role and Importance of the New Technologies in Armed Conflicts".
Aplicants should submit a paper according to the performance Standard for the Academic Paper, by November 8 of the current year at the official e-mail address of the Academy: [email protected]