2022 წლის 25 ოქტომბერს ეროვნული თავდაცვის აკადემიაში გაიმართება საერთაშორისო სამეცნიერო - პრაქტიკული კონფერენცია ,,ნატოს პრიორიტეტები და კავკასია-სტატუსკვო და ცვლილებები''.
კონფერენციაში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ საქართველოსა და უცხოეთში აკრედიტებული უმაღლესი სასწავლებლების დოქტორანტებს და დოქტორის ხარისხის მქონე პირებს.
კონფერენციაში მონაწილეობის მსურველებმა ნაშრომი უნდა წარმოადგინონ ნაშრომის შესრულების სტანდარტის მიხედვით, მიმდინარე წლის 30 სექტემბრამდე აკადემიის ოფიციალურ ელექტრონულ მისამართზე: [email protected]

On October 25, 2022, the National Defense Academy will host the International Scientific-Practical Conference "NATO Priorities and the Caucasus - Status and Changes".
Persons with doctoral degree and PhD students of higher education institutions accredited in Georgia and abroad can participate in the conference.
Aplicants should submit a paper according to the performance Standard for the Academic Paper, by September 30 of the current year at the official e-mail address of the Academy: [email protected]