იუნკერები გორის დღის აღსანიშნავ ღონისძიებაზე
ღმაშენებლის სახელობის საქართველოს ეროვნული თავდაცვის აკადემიის იუნკერთა სასწავლო ბატალიონის იუნკერებმა მონაწილეობა მიიღეს გორის მუნიციპალიტეტის ორგანიზებით განხორციელებულ საყოველთაო ზეიმში ,,გორის დღე“.
აღნიშნულ ღონისძიებაზე ეროვნული თავდაცვის აკადემია სპეციალური სტენდით იყო წარმოდგენილი, სადაც სტუმრებს საშუალება ჰქონდათ გაცნობოდნენ აკადემიის ყოველდღიურ ცხოვრებას და მიეღოთ ინფორმაცია საბაკალავრო პროგრამების შესახებ.
ღონისძიების ფარგლებში აკადემიის კუთხეს სტუმრობდნენ საპარლამენტო დელეგაციის წარმომადგენლები და ადგილობრივი ხელისუფლების ხელმძღვანელი პირები.

Junkers at the event celebrating Gori Day
The Junkers of the Junker training battalion of Davit Agmashenebeli National Defence Academy of Georgia took part in the general celebration Gori Day organized by the municipality of Gori.
At the mentioned event, the National Defence Academy was represented by a special stand, where the guests had the opportunity to familiarize themselves with the daily life of the Academy and get information about undergraduate programs.
Within the framework of the event, representatives of the parliamentary delegation and local authorities visited the corner of the Academy.