საქართველოს თავდაცვის სამინისტროს Army Hall-ში ეროვნული თავდაცვის აკადემიის მაგისტრანტთა დაჯილდოების ღონისძიება გაიმართა.
ღონისძიების ფარგლებში, აკადემიის რექტორმა, ბრიგადის გენერალმა მამია ბალახაძემ წარჩინებულ მაგისტრანტებს მისასალმებელი სიტყვით მიმართა და წარმატება უსურვა.
აკადემიის მაგისტრატურის სამაგისტრო საგანმანათლებლო პროგრამების I და II კურსის მაგისტრანტებმა: ვიცე-პოლკოვნიკმა ბიძინა წერეთელმა, ვიცე-პოლკოვნიკმა გიორგი თოიძემ, უფროსმა ლეიტენანტმა თორნიკე ამაშუკელმა, დავით ტაბატაძემ, სოფო ჩუნთიშვილმა, გიორგი გიორგანაშვილმა და ირაკლი ონიანმა შემოდგომის სემესტრში უმაღლესი აკადემიური შეფასება მიიღეს.
ეროვნული თავდაცვის აკადემიის რექტორმა, ბრიგადის გენერალმა მამია ბალახაძემ წარჩინებულ მაგისტრანტებს და მათ ოჯახის წევრებს საპატიო დაფები გადასცა.

An awarding event for the MA students of the National Defence Academy was held in the Army Hall of the Ministry of Defence of Georgia.
Within the framework of the event, the Rector of the Academy, Brigadier General Mamia Balakhadze addressed the distinguished MA students with a welcome speech and wished them success.
The 1st and 2nd-year students of the MA programs of the Academy: LTC Bidzina Tsereteli, LTC Giorgi Toidze, First Lieutenant Tornike Amashukeli, Davit Tabatadze, Sopo Chuntishvili, Giorgi Giorganashvili, and Irakli Oniani received the highest academic grades in the fall semester.
The rector of the National Defence Academy, Brigadier General Mamia Balakhadze, presented honorary plaques to distinguished MA students and their family members