დანიის სამეფოს თავდაცვის კოლეჯის წარმომადგენლების ვიზიტი
ეროვნული თავდაცვის აკადემიაში სამუშაო ვიზიტით დანიის სამეფო თავდაცვის კოლეჯის, სტაბილიზაციის ცენტრის, სტრატეგიისა და ომის ინსტიტუტის წარმომადგენლები იმყოფებოდნენ.
დელეგაციას აკადემიის რექტორის მოადგილემ, პოლკოვნიკმა დავით რაზმაძემ უმასპინძლა. სამუშაო შეხვედრას ასევე ესწრებოდნენ აკადემიის შტაბის G - 5 სამსახურის უფროსი, ვიცე-პოლკოვნიკი კახაბერ ყავლაშვილი, სამეცნიერო კვლევითი ცენტრის უფროსი, პოლკოვნიკი გიორგი ლაღიაშვილი და კვლევითი ცენტრის მთავარი მეცნიერები.
ვიზიტის ფარგლებში აკადემიის ხელმძღვანელობამ სტუმრებს აკადემიის სტრუქტურა, საგანმანათლებლო პროგრამები, სამეცნიერო კვლევითი ცენტრი და საერთაშორისო თანამშრომლობის სფეროები გააცნო.

Visit of Representatives of the Royal Danish Defense College
Representatives of the Danish Royal Defense College, Stabilization Center, and Strategy and War Institute were on a working visit to the National Defence Academy.
The delegation was hosted by the Deputy Rector of the Academy, Colonel Davit Razmadze. The working meeting was also attended by the head of the G-5 Service of the Academy headquarters, Lieutenant Colonel Kakhaber Kavlashvili, the head of the Scientific Research Center, Colonel Giorgi Laghiashvili, and the chief scientists of the Scientific Research Center.
Within the framework of the visit, the leadership of the Academy introduced the structure of the Academy, educational programs, Scientific Research Center, and international cooperation areas.