ინტელექტუალური თამაშის რა? სად? როდის? II ტური
ეროვნულ თავდაცვის აკადემიაში ინტელექტუალური თამაშის რა? სად? როდის? II ტური გაიმართა, რომელშიც მონაწილეობა უმცროს ოფიცერთა მომზადების სკოლის მსმენელებმა და ინსტრუქტორებმა მიიღეს. მეორე ტურის შედეგად გამოვლინდნენ ნახევარფინალისტები, ინსტრუქტორტთა გუნდი „ფეოლა“ – 13 ქულა, III ოცეული „არწივი“ – 12 ქულა. თამაშის საუკეთესო მოაზროვნის ტიტული უმცროს სერჟანტ გიორგი ნოზაძეს მიენიჭა.
გამარჯვებულებს სიგელები ეროვნული თავდაცვის აკადემიის რექტორმა, ბატონმა ზურაბ აგლაძემ და კომენდანტის მოვალეობის შემსრულებელმა, ვიცე-პოლკოვნიკმა ვასილ კოპეიკინმა გადასცეს.

NDA hosted the 2nd round of the Intellectual game What? Where? When?, in which Junior Officer Training School Listeners and Instructors participated. According to the 2nd round results Instructor’s team “Pheola” with 13 points and III Platoon “Eagle” with 12 points will be participating in the quarterfinal. The title of the best thinker of the game was given to Junior Sergeant Giorgi Nozadze.
NDA Rector Zurab Agladze and Acting Commandant, Lieutenant-Colonel Vasil Kopeikini handed over the certificates to the winners.