ინტელექტუალური თამაშის რა? სად? როდის? ფინალი
ეროვნულ თავდაცვის აკადემიაში ინტელექტუალური თამაშის რა? სად? როდის? ფინალი გაიმართა, რომელშიც მონაწილეობა საბაკალავრო სკოლის ხუთმა გუნდმა მიიღო.
ფინალური ტურის შედეგებით, 2015 წლის სეზონის გამარჯვებული გახდა IV კურსის გუნდი „ჭიანჭველები“ 23 ქულით. ხოლო თამაშის საუკეთესო მოაზროვნის ტიტული 12 სწორი პასუხით იუნკერმა ბაჩანა ჭანტურიამ მოიპოვა.
გამარჯვებულებს საჩუქრები და სიგელები ეროვნული თავდაცვის აკადემიის კომენდანტმა, ვიცე-პოლკოვნიკმა ვასილ კოპეიკინმა, რექტორის მოადგილემ, ბატონმა ერეკლე ჩიგოგიძემ და სასწავლო ბატალიონის მეთაურმა, ვიცე-პოლკოვნიკმა რომან ჯანჯულიამ გადასცეს.

Five teams of the Bachelor School participated in the final of the Intellectual game What? Where? When?.
According to the outcome of the final round, the winner of the 2015 season became IV Course Team “Ants” with 23 points. Junker Bachana Chanturia obtained the title of the best thinker of the game with 12 right answers.
NDA Commandant, LTC Vasil Kopeikini, Deputy Rector, Mr. Erekle Chigogidze and the Commander of the Training Battalion, LTC Roman Janjulia handed over the gifts and certificates to the winners.