დღეს, ეროვნული თავდაცვის აკადემიის უმცროს ოფიცერთა სკოლის ოფიცერთა მომზადების საკანდიდატო კურსის მსმენელები სტუმრად იმყოფებოდნენ სახელმწიფო სამხედრო სამეცნიერო-ტექნიკურ ცენტრ „დელტა“-ში.
„დელტა“-ს წარმომადგენლებმა მსმენელებს ცენტრის საქმიანობის შესახებ პრეზენტაცია წარუდგინეს. ვიზიტის ფარგლებში, მომავალმა ოფიცრებმა ”დელტა”-ს მიერ დამზადებული ქართული მსუბუქი შეიარაღებისა და მძიმე საბრძოლო ტექნიკის ნიმუშები დაათვალიერეს და მათ ტაქტიკურ-ტექნიკურ მონაცემებსაც გაეცნენ.
საინფორმაციო შეხვედრა ეროვნული თავდაცვის აკადემიისა და სახელმწიფო სამხედრო სამეცნიერო-ტექნიკური ცენტრი „დელტა“-ს ორგანიზებით ჩატარდა.

Today, the Listeners of the Officers Training Candidate Course of the NDA Junior Officers School visited the State Military Scientific-Technical Centre Delta.
In the framework of the visit, Delta representatives introduced to the listeners the activities of the Centre. The future officers also viewed the Georgian light weapons and heavy military equipment made by Delta and familiarized themselves with their tactical and technical aspects.
The informational meeting was organized by the National Defence Academy and the State Military Scientific-Technical Centre Delta.