სამეთაურო-საშტაბო სკოლის მსმენელები სტუმრად დელტაში
ეროვნული თავდაცვის აკადემიის სამეთაურო-საშტაბო სკოლის მსმენელები სტუმრად იმყოფებოდნენ სახელმწიფო სამხედრო სამეცნიერო-ტექნიკურ ცენტრ „დელტა“-ში.
ცენტრის წარმომადგენლებმა სკოლის მსმენელებს ”დელტა”-ს ზოგადი საქმიანობა გააცნეს. ვიზიტის ფარგლებში, ოფიცრებმა ცენტრის მიერ დამზადებული ქართული მსუბუქი შეიარაღებისა და მძიმე საბრძოლო ტექნიკის ნიმუშები დაათვალიერეს და მათ ტაქტიკურ-ტექნიკურ მონაცემებსაც გაეცნენ.
საინფორმაციო შეხვედრა ეროვნული თავდაცვის აკადემიისა და სახელმწიფო სამხედრო სამეცნიერო-ტექნიკური ცენტრი „დელტა“-ს ორგანიზებით ჩატარდა.

The NDA Command and General Staff School Listeners visited the State Military Scientific-Technical Centre Delta.
In the framework of the visit, Delta representatives introduced to the listeners the activities of the Centre. School Listeners also viewed the Georgian light weapons and heavy military equipment made by Delta and familiarized themselves with their tactical and technical aspects.
The informational meeting was organized by the National Defence Academy and the State Military Scientific-Technical Centre Delta.