განათლების საერთაშორისო გამოფენა - თბილისი 2017
დღეს, ეროვნული თავდაცვის აკადემიის წარმომადგენლება სასტუმრო Holiday Inn-ში გამართულ განათლების საერთაშორისო გამოფენაში მიიღეს მონაწილეობა.
გამოფენაზე აკადემია წარმოდგენილი იყო სპეციალური სტენდით, სადაც აბიტურიენტებს საშუალება ჰქონდათ ამომწურავი ინფორმაცია მიეღოთ აკადემიური და სამხედრო განათლების მიღების პერსპექტივების, არსებული საბაკალავრო, სამაგისტრო, გაცვლითი პროგრამების, სტიპენდიის, მიღების პირობებისა და აკადემიის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ.
ყოველწლიურ გამოფენაში მონაწილეობას სხვადასხვა ქვეყნის კერძო და სახელმწიფო უმაღლესი სასწავლებლები იღებენ.

Today, the National Defence Academy Representatives took part in the International Education Fair. The event was held at the Holiday Inn Tbilisi.
During the exhibition National Defence Academy was presented with its special stand, where the university entrants had an opportunity to gain information regarding the perspectives of receiving both academic and military education, entry requirements, existing bachelor, masters, exchange programmes, scholarship and the infrastructure.
The private and state higher educational institutions of different countries take part in this annual exhibition.